KONKURS dla wszystkich ciekawskich dzieci i mądrych główek WYGRAJ JEDNĄ Z 53 NAGRÓD!

Utworzono: poniedziałek, 17 czerwiec 2019

Czy chcesz dowiedzieć się czegoś o zwyczajach i tradycjach naszych czeskich sąsiadów ? Czy interesuje Cię, czym niektóre święta się różnią, w jaki sposób je ludzie obchodzą, co jedzą i jak się bawią? Zgłoś się do naszego zabawnego konkursu, dowiesz się wiele ciekawych informacji, a masz szansę wygrać jedną z 53 atrakcyjnych nagród: kijek do selfie, plecak sportowy, koszulkę lub drewnianą łamigłówkę.
Euroregion Pradziad we współpracy ze swoim polskim partnerem i lokalnymi bibliotekami przygotował (w ramach projektu Świąteczne zwyczaje i tradycje) dla wszystkich ciekawskich dzieci zabawny konkurs wakacyjny, który odbędzie się w terminie od 1 czerwca 2019 r. do 31 sierpnia 2019 r.
Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, pobierz kartę konkursową ze strony internetowej www.europraded.cz, poprawnie odpowiedz na siedem podchwytliwych pytań. Następnie wyślij wypełnioną kartę konkursową na adres: Stowarzyszenie Gmin Polskich Euroregionu Pradziad ul. Klasztorna 4, 48-200 Prudnik albo przynieś ją do którejś z bibliotek (spis bibliotek podano w Regulaminie i warunkach konkursu na odwrocie karty konkursowej).
Na koniec mała podpowiedź: odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz w broszurze „Świąteczne zwyczaje i tradycje w Euroregionie Pradziad“, która jest dostępna na powyżej podanej stronie internetowej lub w wybranych bibliotekach.

Regulamin konkursu i pytania konkursowe