informacja: Od dnia 1.07. do 31.08.2019 Biblioteka w Niemodlinie będzie czynna w godzinach 8.00 - 16.00.
W soboty Biblioteka będzie nieczynna.

Filie Biblioteczne w Rogach, Graczach, Grabinie będą nieczynne.

Spotkanie z Arkadiuszem Niemirskim

Utworzono: poniedziałek, 12 czerwiec 2017

We wtorek 30 maja 2017 gościliśmy autora książek dla dorosłych i młodzieży Arkadiusza Niemirskiego. Na spotkanie oprócz członków naszego niemodlińskiego DKK zaprosiliśmy również uczniów z Zespołu Szkół w Niemodlinie. Odwiedzili nas uczniowie klasy I LO oraz chętni gimnazjaliści wraz z opiekunami. Nasz gość Arkadiusz Niemirski - satyryk, dziennikarz, autor książek detektywistycznych dla młodzieży i dorosłych barwnie i z humorem opowiadał o swoich pasjach i zainteresowaniach. Prezentacja multimedialna, którą przedstawił w trakcie spotkania doskonale zobrazowała jego dorobek artystyczny, dziennikarski i pisarski.

Prawie dwugodzinne spotkanie upłynęło w bardzo sympatycznej atmosferze i zakończyło się serią pytań do autora oraz rozdaniem autografów.